TPK Plazma Черкасси | Про нас | Концепція, оренда приміщень, реклама у Плазмі

(0472) 33-08-25

Черкаcсы

Карта проїзду
Версія для друку

Концепція

Торговельно-розважальний комплекс «Плазма» - компактний сконцентрований концептуальний центр. Сучасна будівля, система вентиляції та кондиціонування, просторі проходи, зручне паркування і якісний підбір магазинів - все це створює комфортні умови для шопінгу, як для «преміум», так і «дисконт» формату.

 

 

 

 

 

Концепція торгового комплексу полягає в комплексному та якісному підході до покупця, для того щоб мінімально витрачений час на шопінг приніс нашому клієнтові максимальне задоволення. Тому на першому поверсі комплексу розташовані продовольчий супермаркет «Велика Кишеня», супермаркет електроніки та побутової техніки «Ельдорадо» та ряд невеликих торгових відділів - біжутерія, нижня білизна, косметика, відділення банку, упаковка подарунків і т.п. Для зручності наших клієнтів на другий поверх вас підніме ескалатор.

 

 

На другому поверсі розташовані більше 20 магазинів одягу та взуття, а також тут представлені шкіргалантерея, весільний салон, кафе, постільна білизна, ремонт одягу та «стоп-точки» з продажу лікувальної косметики і ел.сигарет. Постійні акції, нові колекції, розпродажі та всілякі механізми стимулювання торгівлі дозволяють покупцям придбати необхідний товар за прийнятною для нього ціною.

 

 

 

 

Цокольний поверх торгового комплексу презентує вам розважальну частину комплексу. Це спортивно-оздоровчий комплекс «Plazma Gym» і найбільший більярдний клуб в місті «Більярд хол - Plazma Classic».