Спортивно-оздоровительный комплекс PLAZMA GYM ТРК Plazma (Плазма).

Виберіть ваше місто:

Черкаси Кіровоград Житомир

(0472) 33-08-25

Черкаcсы

Карта проїзду
Версія для друку

Спортивно-оздоровительный комплекс PLAZMA GYM

Спортивно-оздоровчий центр Plazma GYM пропонує різноманіття можливостей для занять спортом:


ДЗЮДО
Заняття в залі єдиноборств - для людей сильних духом і тілом. Завдяки нашим тренуванням ви будете гармонійно розвивати своє тіло, опановуючи навички самооборони і покращуючи самопочуття.
Секрет цього виду боротьби - використання сили супротивника. І тоді навіть дитина зможе перемогти дорослого. Але цьому треба вчитися.
В Японії дзюдо - частина обов'язкової програми виховання малюків. А тепер цим видом єдиноборств з дітьми займаються і в місті Черкасах, в спортивно-оздоровчому центрі Plazma GYM.

 

КРОСФІТ
Існують такі види спорту, що дозволяють швидко досягати вражаючих результатів. Саме до таких належить кросфіт, освоїти який можна в Plazma GYM. Цей вид фітнесу побудований на поєднанні різноманітних, постійно варійованих функціональних рухах. Основа даного виду спорту - силові тренування, за допомогою яких можна поліпшити фізичну форму, розвинути реакцію і витривалість. Даний вид спорту включає елементи відразу декількох спортивних напрямків, в числі яких легка і важка атлетика, бодібілдинг, пауерліфтинг, гімнастика. Кросфіт унікальний ще й тим, що всі вправи виконуються з максимальною інтенсивністю, і саме тому важливо, щоб тренування початківців проводилися під керівництвом професіоналів, які ретельно контролюють рівень навантаження. Наші тренування призначені як для початківців, так і для досвідчених спортсменів. Тренери клубу Plazma GYM викладають кросфіт як єдиний комплекс результативних вправ з власною вагою, гімнастичними снарядами, вантажами тощо У програмі поєднуються біг, стрибки, веслування, робота з залізом і багато інших прийомів. Ваш персональний тренер складе зручний розклад для вас і розрахує навантаження таким чином, щоб результативність занять була максимально високою.

 

ТРЕНАЖЕРНИЙ ЗАЛ
Фізичні навантаження необхідні для підтримки фізичної форми і гарного стану здоров'я. Регулярні силові тренування дозволяють зміцнити м'язи, поліпшити обмін речовин, позбавитися від болю і дискомфорту в хребті, знизити вагу за рахунок жирового компонента, створити більш гармонійні пропорції, підвищити витривалість, провести профілактику серйозних захворювань, знизити ризик остеопорозу.
У тренажерному залі Plazma GYM ви знайдете все необхідне обладнання для повноцінної роботи над усіма групами м'язів.
А щоб ваші заняття були максимально ефективними і безпечними, ми завжди рекомендуємо скористатися послугами персонального тренера, який складе індивідуальну програму занять і план харчування.

 

ГРУПОВІ ПРОГРАМИ
Хочете мати гарне, гармонійно розвинене і витривале тіло, позбутися постійної втоми і стресу? Тоді фітнес-студія - це ідеальне рішення для вас! Різноманітність програм, професійна команда інструкторів і сучасна, світла студія, що оснащена всім необхідним обладнанням, створять максимально комфортні умови для ефективного тренування.

 

Групові заняття сприяють підвищенню м'язового тонусу, зниженню ваги, розвитку витривалості м'язів, стимулювання обміну речовин, дарують чудовий настрій.
 

У розкладі клубу - наступні групові програми:
1. Танцювальні напрямки
2. Силові тренування
3. Класична аеробіка
4. Cтеп-аеробіка
5. Функціональний тренінг
6. Пілатес

 

Plazma GYM - спортивно-оздоровчий центр нового покоління.
www.plazma-gym.ck.ua
(0472) 330854

Розташування в ТРЦ        Цокольный этаж